Novosti

Natječaj za posao: Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Natječaj za posao Bilić Vision

Poliklinika Bilić Vision za oftalmologiju i ortopediju postoji već više od dvadeset godina na Ksaverskoj cesti 45, u sjevernom dijelu grada Zagreba. Pod stručnim vodstvom osnivačice dr. sc. Nadežde Bilić, specijalista oftalmologije, obavlja dijagnostiku i liječenje najrazličitijih očnih bolesti suvremenim metodama i opremom, uz tim liječnika specijaliziranih za pojedine segmente oka.

NATJEČAJ

Medicinska sestra / Medicinski tehničar (VIŠE IZVRŠITELJA)

OPIS POSLA

  • posao medicinske sestre/medicinskog tehničara općeg smjera i/ili instrumentarka; u modernoj brzorastućoj zdravstvenoj ustanovi za oftalmologiju i ortopediju
  • asistencija liječnicima u ordinacijama, asistencija liječnicima u operacijskim salama
  • prednost imaju kandidati s prethodnim radom u djelatnostima oftalmologije ili ortopedije ili radom u kirurškim djelatnostima (nije uvjet)
  • od kandidata očekujemo marljivost, komunikativnost, spremnost za učenje i rad u timu

UVJETI

  • završenu srednju medicinsku/ višu medicinsku školu
  • položen stručni ispit
  • obavezno znanje engleskog jezika i poznavanje Microsoft Office paketa
  • prednost je iskustvo u operacijskom bloku

ŠTO NUDIMO

  • rad u ugodnom kolektivu te poštivanje vašeg rada uz stimulativna primanja
  • neradni vikendi i blagdani
  • mogućnost učenja, osobnog napretka i razvoja
  • cijenimo kreativnost, lojalnost i predanost poslu

Pošaljite nam svoj životopis na mail admin@bilicvision.hr ili zatražite razgovor na 01/4678-444.

Naručite se za pregled

Zanima li Vas više informacija, ne možete naći ono što tražite ili se želite naručiti za pregled, kontaktirajte nas:

Presbyond: Ana Begić Tahiri otkriva tajnu dobrog vida nakon 40-e

Starenje se ne može spriječiti, kao i kod svakog dijela tijela pa tako...

Financiranje Europske Unije, NextGenerationEU

Digitalna transformacija poliklinike implementacijom sustava za pametno praćenje pacijenata i integracija s postojećim sustavima

Oznaka projekta: NPOO.C1.1.2.R3-I3.01.0690 Opis projekta: Provedbom...

Naručite se